חכמת הטבע

האנושות לומדת מחכמת הטבע (ביומימטיקה – חיקוי הטבע), לדוגמה למדנו ליצור מטוס מדוגמת הציפורים. חלקי הטבע, צומח וחי, נמצאים בהרמוניה מלאה, הם לא מנצלים יותר ממה שהם צריכים. בני אדם מפרים את האיזון שבטבע. הופעת הקורונה מראה את זה. כאשר אנושות הפחיתה את הפעילות שלה באופן משמעותי, הטבע התחיל לחזור לאיזון, אוויר נקי, אוקיינוסים נקיים, החיות חזרו לערים. כך אפשר ללמוד מהטבע, גם האנושות יכולה להיות באיזון בינה לבין עצמה. האיזון מתבטא באינטגרליות, כולם שווים, קשורים, ותלויים זה בזה. לכן, אם כולם דואגים לכולם, האיזון הגלובלי השלם יחזור לטבע, וכל האנושות תגיע לאושר המיוחל, ובזה ליעודה.

"למדנו ליצור מטוס מדוגמת הציפורים"

הטבע זועק כי, האנושות משתמשת במאגרי הטבע ללא הבחנה כדי לבזבז אותם על ייצור מוצרים מיותרים, אוכל, הלבשה, דברי-בית, מוצרי חשמל וכדומה. מיחזור של מוצרים, והחזרתם לטבע, דורש תקופה ארוכה, וכך הטבע יוצא מאיזון. יש מספיק משאבים לכל האנושות, אם משתמשים נכון באוצרות הטבע. כל אחד יכול לקבל מהטבע כל מה שהוא צריך באמת לקיום שלו. כדי להגיע לאיזון עם הטבע, האנושות יכולה לאזן את עצמה בקבלה ונתינה באותה עת. איך לקבל נכון כדי להביא את האנושות לאיזון עם הטבע.

להיות מאוזנים עם הטבע, אפשר ללמוד מהחיבור בין חלקי הטבע השונים. כשהיינו קטנים, לימדו אותנו להיות ביחד עם בני המשפחה כדי להצליח. הביאו לנו דוגמא, ענפים קטנים אפשר לשבור כל אחד מהם, אבל את האיגוד שלהם, קשה מאוד לשבור. גם בימינו, אנחנו יכולים ללמוד מחכמת הזקנים, להיות מאוחדים בעם כדי להצליח. זה מתחיל מזה שלא נַזיק לאחרים, ולאחר מכן, נֹאהב את כולם, והדאגה שלנו תהיה רק לדאוג לאחרים. בצורה כזו, כולם יהיו קשורים ומחוברים עם כולם, ואף תלויים בכולם- העולם  האינטגרלי. אם נשמור על ההתקרבות בינינו, ברשת של קשרים, שום אויב, אף קורונה, לא תנצח אותנו, ונחייה בעולם שכולו טוב. יתחיל עידן חדש לאנושות, שבו כל דבר יורגש כטוב מטבעו.