האם עכשיו נכון לעבור לגור באילת?

אילת היא עיר התיירות המרכזית של ישראל ומלבד בתי המלון האיכותים והמגוונים שלה, היא גם מתפארת בנופים מרהיבים של הרים וחופים מדהימים. אבל יחד הנופים עוצרי הנשימה של העיר אילת, בשנים האחרונות היא נמצאת במגמת התפתחות שלא תבייש אף עיר מרכזית בישראל. כמובן שהעיר נחשבת למרוחקת משאר הארץ ורק בשנת 2019 הכניסה קרוב ל5 מיליון תיירים, אבל נשאלת השאלה האם עכשיו זה הזמן הנכון לעבור לגור באילת? את התשובה לכך תמצאו במאמר הבא.

אנשי חינוך ומשקיעים

תנופת הנדלן שחווה אילת בשנים האחרונות ממקמת אותה מבין הערים המתפתחות בעשור האחרון בישראל, יחד עם זאת היא גם הופכת להיות אזור מדהים למשקיעים אשר מחפשים דירות להשקעה או לקנייה. רק בשנת 2019 אושרה הקמת שכונה חדשה בעיר אילת הכוללת 2700 יחידות דיור שונות, עם מגוון מחירים הנמוכים בהרבה מדירות שבמרכז הארץ. יחד עם דירות אלו גם מוסדות ציבוריים ממוקמים באזורים החדשים של אילת, מצב המייצר לא מעט מקומות עבודה לאנשי חינוך ואקדמיה. אנשי חינוך יכולים להנות מהטבות מפליגות כמו בונסים שונים על העבודה בעיר אילת והטבות מס  שונות. לכן אם אתם משקיעים או אנשי חינוך העיר אילת יכולה להיות העיר המתאימה עבורכם.

עיר העתיד

יחד עם השכונה החדשה שנמצאת כרגע בשיא הבנייה שלה, נמצאים בכל רגע נתון כ25 פרויקטים אשר נמצאים בשלבים שונים של בנייה, תכנון והקמה. https://yav.co.il/דירות-5-חדרים-למכירה-באילת/ פרמטרים אלו מצטרפים אל הנמל שיש לאילת ולשדה תעופה חדש שנבנה לא רחוק מהעיר, כל אלו אמורים להכפיל את כמות התושבים כמעט כאשר אנחנו מדברים על 60 אלף תושבים בשנת 2020 ואמורים להגיע לכדי 120 אלף בעוד כפחות מעשור. כל אלו יביאו בעצם להכפלה בשטח התיירות, הסעדה ובידור מה שמייצר גם הוא מגוון רחב של מקומות עבודה ושל אזורי השקעה. נכון להיום העיר אילת אולי נחשבת בעיני לא מעט ישראלים לעיר "מנומנמת" אבל עד סוף העשור הנוכחי היא אמורה להיות עיר התיירות הבאה של האזור כולו, יחד עם התכנון להפוך אותה לעיר חכמה ותכניות שלא מייבשות אף עיר תיירות בעולם, העיר אילת היא המקום הנכון להשקעה ולמגורים בימים אלו